tere

Asiallista juttuseuraa [email protected].
Mistähän johtuu et naiset pelkää vastata,siksikö et kaikki miehet hakee sänkyseuraa.
2232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

... kysyit aiemmin lenkki ja marjastusseuraa... kuka uskaltaa vastata netin kautta viestiin. Lähteä vielä jonnekin metsään tuntemattoman ihmisen kanssa? Hui kauhistus! Psykopaatteja riittää pilvinpimein. Sorry ehket ole sellainen, mutta jokaisella on hyvä olla itsejuojeluvaistoa!

Äänestä
  • Mä löysin oman kultani just täältä!! Jos kaikkea pelkää, mitään ei saa. Järki päässä ja hyvin menee :))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suunnistaja kirjoitti:

Asiallista juttuseuraa [email protected].
Mistähän johtuu et naiset pelkää vastata,siksikö et kaikki miehet hakee sänkyseuraa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu