Miten

Jaloista pois? kaikki läski kertymät menevät minulla reisiin! mittani 160cm ja 57 kg!
Tuo tuntuu ihan normaalilta mutta voi näyttää ihan eriltä! jalkani ainakun katson peiliin ärsyttää nämä kintut! Tiätääkö kukaan miten niistä saisi pari kolme senttiä pois?
2272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pyöräily tekee hyvää pepulle ja reisille tai stepperillä harjoittelu, kävely.. jne
kaikki, missä jalat joutuvat liikkumaan, niin muokkaa niitä.

Äänestä

hiihto, ratsastus, juoksu, kävely, step-aerobic, tanssi, luistelu, naruhyppely...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saan kirjoitti:

Jaloista pois? kaikki läski kertymät menevät minulla reisiin! mittani 160cm ja 57 kg!
Tuo tuntuu ihan normaalilta mutta voi näyttää ihan eriltä! jalkani ainakun katson peiliin ärsyttää nämä kintut! Tiätääkö kukaan miten niistä saisi pari kolme senttiä pois?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu