Pisamista

Mitä miehet ajattelevat pisamista naisilla? Löytyykö miestä jotka eivät kerta kaikkiaan tykkää pisamista naisilla? Kaikki kommentit tervetulleita :)).
81111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Katoppa sitä lost typyä. Pisamia piisaa ja sika seksy kaikin puolin.

Aika samantekeviä ovat.

Äänestä

Olipa joskus rillumarei olta. Humalatila melko vahva jne. Aamulla kun katsoin viereeni, niin siinä makasi alasti nainen, jolla oli naama täynnä pisamia... Yök. Kyllä hävetti. Ikävin muistoni naisista, ja oikeastaan vain pisamien takia. Kuulostan nyt pinnalliselta, mutta puhunkin yhden illan jutusta. Hän oli pisamien takia alle "tasoni" ja paljon. Muuten kai ihan normin näköinen.

Muutama pisama ei haittaa, joillekin jopa sopivat. Mutta jos pisamia on paljon, niin ei hyvä.

Äänestä
  • sopinu...

    Äänestä

Pisamat on ihania! Mielellään niitä saa olla ihan joka paikassa!

Äänestä
  • Mulla kulkee pisamia pitkin käsiä ja olen jo useammalta saanut kuulla, että "södejä".

    Kasvoissa niitä ei ole, vaikka tuskin ne rumiltakaan näyttäisivät.

    Äänestä

Jonkin verran pisamia nenänjuuressa ja poskipäissä on seksikästä, mutta jos niitä on liikaa, se ei ole enää kaunista, enkä tykkää pisamista muualla kuin kasvoissa.

Äänestä

pisamathan on oikeestaan aika seksyjä :)

Äänestä

Kaikella kohtuudella punaista tukkaa ja pisamaa, aahh..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietiskelijä kirjoitti:

Mitä miehet ajattelevat pisamista naisilla? Löytyykö miestä jotka eivät kerta kaikkiaan tykkää pisamista naisilla? Kaikki kommentit tervetulleita :)).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu