rimonabant/acomplia

Hei!
Joko tätä valmistetta saa Suomesta? Entä sopiiko valmiste henkilölle, joka syö masennuslääkettä? Yhteisvaikutus? Tietääkö kukaan?
1186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jotain laihdutus lääkettä??! tyhmä olet jos sellaista ostat, ei ne pillerit vaikuta vaan ruokavalio ja liikunta se on karu totuus, itsellänikin meni aikaa ennenkuin todella sisäistin sen!! turhaa haaskaat sellaiseen rahojasi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


inkeri kirjoitti:

Hei!
Joko tätä valmistetta saa Suomesta? Entä sopiiko valmiste henkilölle, joka syö masennuslääkettä? Yhteisvaikutus? Tietääkö kukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu