Mikä se

palkka oikeasti sitten onkaan? Yksi kirjoitti että 150 000-188 000...voiko pitää paikkaansa? ei välttämättä kuulu tänne keskusteluun mutta kuitenkin. Kiitoksia jo etukäteen vastauksista!
2185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siis joku oli kirjoittanut tuloiksi 160 000-180 000. Hieman korjausta, vaikka järkyttäviä nuo summat kuitenkin ovat, huh huh!

Äänestä

eikä se ole autolla ajoa kummempaa. Siihen pystyy koulutettu apinakin. Onhan apina lentänyt jo avaruudessakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lentäjien kirjoitti:

palkka oikeasti sitten onkaan? Yksi kirjoitti että 150 000-188 000...voiko pitää paikkaansa? ei välttämättä kuulu tänne keskusteluun mutta kuitenkin. Kiitoksia jo etukäteen vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu