Tarkotus mennä sokkotreffeille mut naisen käytös kummastuttaa. Ei olla nähty edes toistemme kuvia, puheltu vaan puhelimessa ja tekstailtu. Tämä nuori nainen on suorastaan vaatinu että ollaan yhessä ja kysyy et teenkö jälkiä kaulaan ja saako mulle tehä, eikä siis olla kauaakaan oltu tekemisissä. Kumminki sanonu olevansa tai muiden miesten mielestä ollu hyvän näkönen ja ihan mukavalta vaikuttaa muutenki, mut kauheen kiire näyttää olevan sitoutua. En ole koskaan tällasta kohdannu.
aika outoo
singleman
81085
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Outoo joo...Mut onhan se tärkeää tietää, että teetkö tosiaan jälkiä kaulaan!! Älä nyt ihmeessä mee lupaan sille mitään!
Laittomalta tollanen vaikuttaa. Keksi jokin keino varmistaa tytön ikä ennen tapaamista, ettei tarvitse iltapäivälehdistä taas lukea, miten nettitreffeillä sitä ja tätä lasten kanssa. Siis vaikka mitään ei tapahtuisikaan, se voi aina niin väittää. Tarkkana siellä. Okei?
Vaikuttaa erikoiselta tapaukselta. Potentiaalinen kertapanon hakija, ei sen kummempaa ? Vakavampaa suhdetta tuolta pohjalta ei kannata ajatella edes vakavissaan.
äkkiseltään kuulostaa teinitytöltä eli oleppa tarkkana...
tosi outoo käytöstä.
Mulla vastaavanlaisia kokemuksia miehestä...tiesi jo puhelimessa että olen hänelle se oikea ja rakastui oitis. Sitten tavattiin ja jestas mikä kiire...sanoi kyllä ekoilla treffeillä, että ei hänen vielä ole pakko asunnostaan luopua, voidaan kuulemma hetki katsella...kaikki vapaa-aika olisi pitänyt olla yhdessä jne. Minä peräännyin ja lopetin suhteen!
Ja tunne mikä mulla oli sen jälkeen, oli aivan ihana...oli ihanaa olla yksin!!
.. on 20 vuotta, ja kyl se vähän teinityttöä kypsemmältä vaikuttaaki puhelimitse. Täytyy pitää varansa:)
Jos noin helpolla pääsee panemaan ni sano sille et kirjottelee mullekin ja mua saa imeskellä ja purra! Voi sinua onnenpoikaa! Onko tosiaankin fiksu muija vai tyhmempi ku säkki paskaa?
P.S Tommosilla voi olla sit tauteja jos noin helposti saa--->käytä hyvä mies kortsua
Ettei se ole se vampyyri Vantaan hotellista?