Minkälaisia kokemuksia on creativesta? Siitä perusmallista, jonka hinta noin 60 euroa? kannattaako maksaa?
Creative?
Vallu
61050
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hyvät soittimet ovat!
Mulla on C. muvo 1G . Hyvä peli. Simppeli käyttää, patteri kestää pitkään, valikossa paljon vailinnaisia toimintoja. Näyttö sais olla isompi, mutta eipä tuon kokoiseen paljoa isompaa mahdu; onneksi on taustavalo.
mut ei sitä näyttöö taskussa näye ;)
Itellä on tuo Creative Zen Micro 6gb ja se on todella hyvä soitin. Gigantista sen saa 190€. Onhan siinä hintaa mutta kun ottaa huomioon että siinä on 6bg muistia, radio, radiosta tallennus, mikrofoni, kaiken maailman kalenterit ja muistiot, niin ei se loppujenlopuksi ole kovinkaan kallis. Helppo käyttää ja hyvä äänenlaatu. Itseä se kosketusnäyttö ensin vähän arvellutti, mutta sekin on todella hyvä. Itellä kappaleita siellä noin 600 ja 2/6 tilaa mennyt.
ja on kyllä hyvä peli.
Harkitsen Creative TX SE:n ostamista, kun on tarjouksessa. Ostin vähän aikaa sitten toisen valmistajan mallin, joka sammui jouduttuaan staattisen sähkökentän vaikutukseen, kuten jotkut vaatteet ja TV. Onko kellään tästä soittimesta samoja kokemuksia?