Mikä helvetti on biisi, joka soi leffassa vitun neljätoista. Tarkoitan biisiä, joka soi siinä kohdassa kun Emma(?)n veli on tehnyt rikosilmoituksen ja kävelee illalla kotiovelle. Eli aivan leffan loppupäästä.
Tokihan biisilista on lopputeksteissä, mutta eihän niitä muistanut katsoa. Joten jos jollain olis edes kirjata biisien nimet jotka lopputekstissä mainitaan.
Muistan vain että kieli on lontoota ja jotain puhuttiin siskosta.
Vitun neljätoista
Sepä se
3
2910
Vastaukset
- mitä?
Tarkotatko että kieli on Englantia?
- Sepä se
Juuripa sitä.
Ainakin täälläpäin yleinen sanonta. Lontoon kieli = englanti.
- vaiminä:)
olisikohan kyseessä kappale [ no one wants forever ]? Myöhässä tämä vastaus tulee, mutta sattumalta löysin tämän ja varmaan moni muukin pähkäilee saman kysymyksen kanssa. Itse löysin siis youtubesta tämän että käy siellä katsomassa oliko oikea kyseessä:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1495129Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv822724Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?851727Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91196- 48944
- 66902
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122883- 21883
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75862Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23808