varokaa gootii

sanoa muuta...

varokaa tota touhua...
4537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

... opettelisit kirjottamaan.

Äänestä

.. olen gootti. Minusta sinun kantasi oli aivan perseestä. Gooteja ei kannata varoa, vaikka ne hakkaisivatkin sinut kadulle. PISTÄ MJYYSIKKIA

Äänestä
  • No gootit ei kyllä yleensä ketään hakkaa. aika rauhallista sakkia. Ihmisiä kaikki. niin hevarit kuin gootitkin. On vain muuan teinix gootteja jotka ei käsitä että on kyse eri ajattelu maailmasta, pukeutumisesta tai jtn. Nämä wannabe gootit musta maalaa aikas pahasti meitä. Ku ollaan niin vtun masentuneita, mistään ei pidetä,mihinkään ei uskota jne. Olkaa kunnolla tai painukaa suolle wannabet!

    Äänestä

pidä se turpa kiinni,ja lopeta noi touhut vielä kun voit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en uskalla kirjoitti:

sanoa muuta...

varokaa tota touhua...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu