dermalogica

Eli käytän tuon merkkistä tuotetta ihon puhdistukseen. Onko se hyvä ihon hoitoon, koska clerasilia:han ei missään nimessä kannata käyttä?
2409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos kertoisit mitä käytät. Dermalogica ei niinku oo vaan yks tuote. Eli käytätkö Special Cleansing Gel:iä vai? Jos, niin se on hyvä, mutta sit pitää tietty käyttää hyvää ihovoidettakin, mikä ei laita ihohuokosia tukkoon.

Äänestä
  • No käytän jotain kasvojen pesuainetta (semmost valkost töhnää joka on isos pumppupullossa, ja sitkäytän semmost kosteuttavaa suihketta) mut mun kysymys oli lähinnä se, et onko toi ylipäätänsä hyvä merkki, et kannattaako siit maksaa, ku se on niin helvetin kallista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olli kirjoitti:

Eli käytän tuon merkkistä tuotetta ihon puhdistukseen. Onko se hyvä ihon hoitoon, koska clerasilia:han ei missään nimessä kannata käyttä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu