missä...

tyttöni mun ...piilossako
4418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ole ihan oikeasti kukaan sopiva nainen ottanu vielä sieltä suunnalta yhteyttä?

Äänestä
  • oikeestaan

    Äänestä

  • ainaminä kirjoitti:

    oikeestaan

    Yhäkin niin kaukaa.... Mutta silitä toki se pyhäpuku, jos vaikka kuitenkin...

    Äänestä

  • Että olen... kirjoitti:

    Yhäkin niin kaukaa.... Mutta silitä toki se pyhäpuku, jos vaikka kuitenkin...

    heti silittämään ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ainaminä kirjoitti:

tyttöni mun ...piilossako

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu