Inhoan barokkismusiikin soittoa modernilla soittimella.

Taas joudun sitä soittamaan, mutta minkäs teet.
1184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

miksi sitten soitat jos et tykkää soittaa. sen kyllä kuulijat huomaavat.ei ole mikään pakko.ihmettelen kuka sinua on pakottanut soittamaan barokkia nyky saundeilla. ei kannata lyödä päätä seinään jo joku sanoo niin .jos esim .opettaja vaati soittamaan hänen ajatuksien mukaan vaihda opettajaa ja soita niin että soittosi mielyttä sinua.itseluottamusta omaa kunnioitusta niin kyllä se siitä.t.bab

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valittaja kirjoitti:

Taas joudun sitä soittamaan, mutta minkäs teet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu