"Huuliparta"

Eli mitä näille inhottaville pienille tummille karvoille huulten yläpuolella voi tehdä vai kannattaako tehdä mitään?
21000
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voit käydä kosmetologilla vaikka vahauttamassa karvat pois. pikkusen kirpasee, mutta lopputulos kestää suht kauan. karvoja voi poistattaa myös laserilla, mutta se on sitten vähän kalliimpaa.

Äänestä

sokerointi on kivuttomampaa kuin vahaus, voi tehdä lyhyemmin väliajoin kuin vahausta, kuorii myös kuolleen ihosolukon, kosmetologit tekee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naisella kirjoitti:

Eli mitä näille inhottaville pienille tummille karvoille huulten yläpuolella voi tehdä vai kannattaako tehdä mitään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu