Yksinkertaisia

Miehiltä ei pidä kysyä monimutkaisia kysymyksiä, he eivät osaa ajatella niin kuin me naiset. Ei kukaan nainen edes halua kovin monimutkaista miestä, miksi siis kysytte noita ihmeellisyyksiä? Mies tarvii kahta asiaa: seksiä ja ruokaa. Piste.
Mies ei halua muuta kuin noita ja nuo on sen motiivit.
9848
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

pöh!! sanon minä!!
kyllä tarvii muutakin..seksin jälkeen tarvii unta ja ruuan jälkeen tarvii käyä....(en viihti kirjoottaa)..arvaa?? =D

Äänestä
  • Pieni reippailu ulkoilmassa auttaa ruoansulatuksessa.

    Äänestä

  • Asiasta.huvittunut kirjoitti:

    Pieni reippailu ulkoilmassa auttaa ruoansulatuksessa.

    ulkohuussia =D ...ohan se joskus aikamoista reippailua ja vääntöä.. :)

    Äänestä

  • pahkura kirjoitti:

    ulkohuussia =D ...ohan se joskus aikamoista reippailua ja vääntöä.. :)

    verrattuna sen ulkohuussin tyhjentämiseen...

    Äänestä

  • Asiasta.huvittunut kirjoitti:

    verrattuna sen ulkohuussin tyhjentämiseen...

    mut sehän me voidaan jättää naisille,niillä kun ei oo hajuaistia tai on,mutta sekin on niin monimutkainen,ettei sitä miehet ees tajua:)

    Äänestä

Naiset siis haluavat mahdollisimman yksinkertaisia miehiä, jotta he tuntisivat itsensä monimutkaisiksi XD

Äänestä

onhan se noinkin mutta kun naisen löydän niin haluan et naisesta on muutakin seuraa kuin pano ja kokki seuraa,ja loppujen lopuksi kysymys myös millasta se seksi on sellasta ku mies haluaa vai jääkö jotain saamatta kun suomalaiset jotkut tosiaan eivät ota miehen kaikkia tarpeita seksin saralla huomioon.

Äänestä

Siinä olet oikeassa, että me ei ajatella samalla tavalla kuin te naiset. Meidän ajatusmaailma on paljon selkeämpi. Me sanotaan asiat suoraan niin kuin ne on. Me ei mietitä älyttömästi tiettyjä asioita, ja kysellä sitten tyhmiä kysymyksiä tällaisilla palstoilla. Toisessa asiassa olit väärässä. Kyllä me miehet tarvitaan paaaaaljon muutakin.

Äänestä

Miehet tarvitsevat myös pyykinpesijän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viisas.. kirjoitti:

Miehiltä ei pidä kysyä monimutkaisia kysymyksiä, he eivät osaa ajatella niin kuin me naiset. Ei kukaan nainen edes halua kovin monimutkaista miestä, miksi siis kysytte noita ihmeellisyyksiä? Mies tarvii kahta asiaa: seksiä ja ruokaa. Piste.
Mies ei halua muuta kuin noita ja nuo on sen motiivit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu