Kyllähän asia on niin että rahan perässä ne naiset juoksee. Olen niin monesti huomannu et ulkonäöllä tai älyllä ole tuon taivaallista merkitystä. Pääasia et on massi kunnossa! Joka ämmässä asuu pieni tai isompi Fingerroos..
Rahan perässä..
Lumityöt
7767
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Valita turvallisin vaihtoehto miesehdokkaista, ja tässä maailmassa jossa "money talks and bullshit walks" se on juurikin rahakas mies. Mutta huom. ei tarvi olla miljonääri, raha-asiansa hyvin huolehtiva duunarikin riittää, ainakin minulle.
ihan kaikkea. Saatat olla ehkä suht hyvän näköinen, muttet ainakaan älykäs. Voipi ollakin parempi, että keskityt sen rahan tienaamiseen. Toivottavasti löydät ihan omantasoisesi blondin, ja vietätte elämänne loppuun asti onnellisina sun rahoillasi.
Voi hemmetti!
Kuule, minulla on kaikki mitä tarvisen. En todellakaan halua miestä, joka luulee minun juoksevan hänen rahojensa perässä. Olen omillani toimeentuleva, ja olen sitä jatkossakin. En myöskään ala elättämään miestäkään!
Fyysisillä ominaisuuksilla ne naiset isketään, mikäli olet sellainen, ettei tarvitse elättämään ruveta.
Rahalla saa myös, mutta silloin puhutaan multi-miljonääreistä.
Kyllä se vaan niin on et naiset valkkaa mielummin rikkaan paperityölaisen ku pätkätyöläisen perkele!
riipu tuloista, vaan tuosta katkeruudesta.
Onneksi olkoon, osaat hakea itsellesi juuri oikeanlaisia yritettäviä! Kannattaa ehkä pitää se rima hieman alhaalla, jollet itse sitten satu vain vinkumaan lehtien palstoille.