AFRO IS BACK!

muistatteko mua? rokrokrokrokrokrokrokrokrok
5246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No niin, odotettavissa taas purevia ja mielenkiintoisia kommentteja. Hyvähyvä. Welcome back!

Äänestä

ainakaan sinun kommenttisi eivät ole järjen riemuvoittoja. Olet ihan turha ihminen, KUOLE!

Äänestä

Pääsit jo pois hoidosta? :P
Welcome sitten vaan.

Äänestä
  • vain viikon loma. Pakkopaita odottaa täällä.

    Äänestä

joo muistetaan ja liianki hyvin vaik vähä vihoteltiin mut welcome!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


afro kirjoitti:

muistatteko mua? rokrokrokrokrokrokrokrokrok

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu