Mä en syö enää mitää roteiinimyrkkyjä ollenkaan ku, mut se vaan pahensi oloa! Oon menettäny painoo ihan hirveesti ja luut alkaa näkyä. Heikottaa saatanasti, päätä särkee, nukuttaa, oksettaa! Mitä ne roteiinit on tehny mulle?! Vaadin korvauksia omaisille ku mua ei voi enää pelastaa!
luovuin roteiineista mutta...!!!
loppu tulee
6731
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kuinka paljon sulla putos paino mulla putos kymmenen kiloo ku lopetin ne painoindeksi18 minkä lainen olo sulla on.käytätkö muita epäterveelisiä aineita kut tupakka tai alkoholi
syötkö varmasti tarpeeksi muuten, korvaten tuon proteiinilisän energian?
Se on provo, pösilöt!
Se ei syö ollenkaan proteiinia vaan jotain random kasveja? Proteiini on kuitenkin välttämätön elämiseen kun ihmisen biologia perustuu hyvin pitkälle niihin. Kannattaisi varmaan syödä sitä lihaakin tai edes soijaa, kalaa, maitotuotteita tai jotain mikäli on asennevamma.
allerginen noille aineille mitä noissa on nois proteeiini lisissä.
mene ja tiedä