Olen lukenut, että älykäs mies katsoo sääriä ja vähemmän älykäs tissejä. No tissit on b-kokoa, mutta ihan nätit. Mutta jaloista on kompleksit, kun ne eivät ole suorat ja pohkeet on paksut, eikä niitä voi mitenkään muuttaa. Onko toivoakaan saada älykästä miestä ;)?
Rumat jalat
länkisääri
91600
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei mitään merkitystä millainen jalasto naisella on. Jos nainen on itse niin täynnä "vikaansa" , että se heijastuu käytökseen niin silloin se voi vaikuttaa kokonaiskuvaan. En tiedä olenko tyhmä vai älykäs kun en katsonut kumpaakaan, vaan kuuntelin mitä nainen sanoo... ja uskotko suomessa on paljon ihania naisia ;)
Älykkäät miehet tutkivat korvien väliä, vähemmän älykkäät haarojen väliä.
Ei ole tullut tyhmän miehen kanssa seurusteltua, vaikkei tässä naomicampbelleja olla.
Vielä pitäisin mahdollisena, että akkainlehtesi artikkelin on kirjoittanut nainen, jonka sääret on kauniit ja rinnat olemattomat. ;) Naisten kotiinpäinvetämisellä kun ei keskimäärin tunnu olevan mitään rajoja. ;)
monen naisen länkisäärisyys oikein johtuu,jotkut tarvii varmaan perkele kulutuspalat polvien kohdalle housuihin ettei farkut kulu puhki viikossa :-) Muutenkin monelle naiselle perus kävely näyttää olevan ylitsepääsemätön tehtävä,jotkut kävelee kuin pingviinit (yks ihan kivan näköinen muija jota näkee monesti bussissa vaappuu ihan pingviini-stylellä eteenpäin,vissin sillä on niin iso ahteri tungettuna niin tiukkoihin farkkuihin ettei normaali kävelykään enää onnaa),jotkut taas kopsuttelee menemään jossain ihme takakenoasennossa,jotkut etukenossa,joillan kolisee polvet yhteen yms. yms. Jos ei muussa niin ainakin miehet osaa kävellä ja pissiä naisia paremmin :-)
OOn silloin tällöin lukenut sun kommenttejasi ja voisit pitää pienen tauon...
Kun yrität olla vitsikäs mutta et oikein onnistu.
Ei,mua ei ärsytä juttusi mutta se huumori jota lauseisiisi väännät ei "iske".
Vähän ehkä liian teinimäiset jutut,jos noin voi sanoa.
Mutta tämä oli vain mun mielipiteeni enkä sitten tarkoittanut haukkua enkä ilkeillä.
huomioitu.Tosin voitais sopia niin että sä voisit pitää pienen tauon mun juttujen lukemista niin mahduttais edelleen molemmat tälle areenalle,oisko se jopa parempi ratkaisu.
Kyllä se teini-ikä siitä taittuu.
ja paskat, yrmion jutut on aina hyviä. Jatka samaa rataa yrmio.
Katson aina jalat. Rumajalkaiset ei käy. Olenko älykäs? Kyllä kai.
mistä ihmeestä nämä tälläiset legendat oikein tulevat?
sillä minne mies naista katsoo ei ole mitään tekemistä älykkyyden kanssa.
korkeintaan niin että älykäs mies osaa katsoa naista "sillä silmällä" silloin kuin nainen ei sitä huomaa.