Mistä?

Tarvitsen ihan tavallisen uimatopin! kokoo 36-38.
Onko missään verkkokaupassa alle 20 eurolla sellaisia? Olen yrittänyt etsiä mutta ei millään löydy sellaisia mitä haluaisin. Haluan jonkun yksivärisen tai jonkun missä olisi joku pieni kuvio eikä mitää koko kuviollista uimatoppia. Aika mahdotonta löytää. :
1345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

miten tämä liittyy tänne "Isokokoisten muoti ja pukeutuminen" ?! :D No ittellä melkein sama ongelma . Haluan uimatopin missä ei saisi olla mitään kuvaa. Ja olen hirveen ronkeli uimapukujen suhteen ja joka vuosi pitää ostaa aina uudet koska edelliset ei enän kelpaa. :/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


manna kirjoitti:

Tarvitsen ihan tavallisen uimatopin! kokoo 36-38.
Onko missään verkkokaupassa alle 20 eurolla sellaisia? Olen yrittänyt etsiä mutta ei millään löydy sellaisia mitä haluaisin. Haluan jonkun yksivärisen tai jonkun missä olisi joku pieni kuvio eikä mitää koko kuviollista uimatoppia. Aika mahdotonta löytää. :

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu