suomalaiset naiset ovat yleensä rumia, he ovat myös tavattoman tyhmiä! Ja juuri tuo tyhmyys onkin se mikä erityisesti kuvottaa minua.
Sen lisäksi että
suurvisiiri
10676
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tuu kattoon..)))
No etpä itkekään järjen riemuvoitolta kuulosta... Oletko katkera, kun et ole niille rumille ja tyhmillekään kelvannut?
kaunis, älykäs, itsetietoinen (haittako?) ja nokkela. Siis aika hyvä pakkaus.
Mä koen vaan positiivisena seikkana sen, että suomalaiset naiset kuvottavat sua. Pysytpähän ainakin erossa meistä ;)
ottamaan lääkket, on tainnut taas unohtua.
Otat samalla sitten sen pahoinvoitilääkkeenkin että on helpompi lähteä terapiaan.
Koskaan ei voi tietää jos vaikka tulee nainen matkalla vastaan.
surkea keittiöpsykologi. Ota itse ehkäisypillerisi ettei maailmaan synny lisää moisia ällöttäviä selluliitti-imureita(vieläpä väriviallisia) sönköttämään säälittäviä diagnooseja.
Äitisi ei syönyt e-pillereitä, oi miksi ;(?
ehkäisy pettää... Isästä ei taida olla tietoa, noiden juttujensa perusteella.
rauhottavia sille on nyt syötetty. Alkaa olla jo kesyä tuo kitinä. Taisi olla purkamassa akkua suljetulla, kunnei hetkeen kuulunut mitään. No hyvä, kun pistelee kaikki napit poskeen niinkuin lääkäri määrää, niin eiköhän nuo hallusinaatiot jossain kontaa ainakin vähene. Tai ainakin mopo hyytyy ;)
Iltarukous: Herra, isoherra, hajoita tämän suurvisiirin kone niin ettei hän pääse enää koskaan kirjoittelemaan minnekään mitään.
Järjestä samlla suurvisiirille jonkunmoinen venakko,jotta hänenkin visainen elämä tuosta puhkeaisi kukkaan.Joku Tatjana ja Maatushka, onhan noita. Ja sitten voisit järjestää suurvisiirille jonkun stailistin kun kuuleman mukaan on niin ruma että koiratkin sille jo nauraa. Ja personal trainerin kun linnut lauloivat ettei miesparka pääse enää kodistaan ulos kuin pekkaniskan nosturilla.
Mutta ihan ensin, Herra armollinen, lataa joku paha virus tuon tursakkeen koneeseen. Kun se on niin katkera ettei me naiset enää jakseta.
Amen ja kiitos.