Osallistumalla tähän voit vaikuttaa yleiseen mielipiteeseen: Afro on perseen syvimmästä onkalosta.
Gallup: afro on
perseestä.
8241
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ei oikein tiiä mikä toi afro oikein on..mutta ei sillä ikään tunnu asiat hyvin olevan ku mikään ei kelpaa mitä joku sanoo..noo mutta ongelmansa kullakin..
turhanpäiväinen runkkari se on
sanoo hurjana itseään pitävä Slipknot -mies... Ei helvetin helvetti, mikä idiootti
on syyllistynyt todella törkeään rikokseen: eläimen kanssa makaamiseen!
Vitun puoliapina...
Vittu mieti: Ei kommentit aina ole pahasta niin kuin sun kusipäinen ajatusmaailma sen käsittää.. Täällä on niin vitun idioottimaisia keskusteluja (kuten esim. tämä typerä ja hyödytön gallup), että paskempaa saa etsiä urakalla. Käyttäkää järkeänne vitun paskat
Toi afro on niiiin turha tyyppi. Jos sen kirjoituksista poistettais kaikki lapselliset ärräpäät, jäis jäljelle pelkkää uhmailua. Joo täällä on idioottimaisia keskusteluja, mutta kysymys kuuluukin: Mitä sinä afro täällä sitten lorvit? Muuta pois vanhempiesi luota ja hanki kunnon asunto ja työpaikka!
Niin, sinä sen päätät mikä on idioottimaista. Kommenteistasi voisi päätellä sinun olevan apinamainen murkkuikäinen, joka ei osaa olla pätkääkään rakentava, vaan haluaa vain huomiota mesoamalla mitä sattuu epäasiallista.
Ei se oikeasti meitä ihmisiä niin paljon vihaa. Sen mielestä on hauskaa käyttää monia kirosanoja samassa lauseessa ja haukkua kaikkea mikä liikkuu ja paskantaa. Tosielämässähän se ei voi sitä tehdä, vaan muut tekevät sitä sille, mutta täällä anonyymina tehty kiusanteko on sille hyvää terapiaa. Eipä se juuri minua häiritse. Joskus jopa huvittaa.