ei siirrä musiikkia vaikka tilaa olisi?

Eli ostin juuri ceative muvo v200 1gb-soittimen, ja nyt kun siirtelin musiikkia siihen, niin hiukan yli 600mbn kohdalla tyssäsi, ja kun yrittää siirtää lisää, tulee vain ilmoitus "Virhe kopioitaessa tiedostoa tai kansiota: Ei voi luoda tai korvata kohdetta (biisin nimi): hakemistoa tai tiedostoa ei voida luoda."

Missä vika? 8
5537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

olla käytössä musiikin varastointiin.
Loppu on muussa käytössä, ohjelmistossa jms.

Äänestä

Katsopa, onko ämpärissä enää tilaa.

Äänestä

Mulla on tuo sama soitin ja hyvin mahtuu sen gigan verran musaa. Käytätkö Creativen omaa softaa? Itse laitoin ihan resurssienhallinnassa biisit tikkuun ja hyvin toimii. Tuo Creativen oma softa on ihan turha.

Äänestä
  • Ei se softa mikään turha ole. Laita koneeseen vaikka X-Fi ja jotkut 7.1 kajarit niin huomaat hyödyn....

    Äänestä

täsä se numero 35314333270 soita tonne ja paina 1 ku se alkaa sepittää et jos haluat teknistä tukee ...jne ni paina 1

Äänestä

Kommentoi aloitusta


swi kirjoitti:

Eli ostin juuri ceative muvo v200 1gb-soittimen, ja nyt kun siirtelin musiikkia siihen, niin hiukan yli 600mbn kohdalla tyssäsi, ja kun yrittää siirtää lisää, tulee vain ilmoitus "Virhe kopioitaessa tiedostoa tai kansiota: Ei voi luoda tai korvata kohdetta (biisin nimi): hakemistoa tai tiedostoa ei voida luoda."

Missä vika? 8

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu