minä ainakin olen monasti ja ollut mukavaa miehen kanssa,mutta livenä..usein se lumous häviää..
olkaa varovaisia.
olkaa varovaisia.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Unohdit maksaa omat laskusi ja lumous katosi.
On ilotyttäjä ja on kunniallisia naisia.
Ei ole eroa.
Ilotyttö 200-300 --------€
Ns, Kotihuora eli illan drinkit -ruuat-autoonsa tankki täyteen-ja niin etesi
Ja eikä tämäkään vielä kaikki-se huora ei soita jälkeen,et taas on tankki tyhjä...
kasva aikuiseksi ja niistä nenäsi
Haittaako, jos ihastuu kirjoitustyyliin? Oikeastaan vähemmän pinnallistahan se on kuin ihastua kuvan perusteella. Minä olen kuvailemasi tyyppi. Osaan kyllä kirjoittaa, mutta oikeasti olen hyvinkin ujo ja hiljainen, varmasti pettymys tavata minut. Mutta miksi minua pitäisi varoa?
mutta itsekkin ihastuin kirjoituksen perusteella... kirjoiteltiin pitkään.. ja kun tavattiin ei kemiaa ollutkaan.. tai minun puolelta voin sanoa että mies kiinnosti yhtävähän kuin vaarin villasukka... ystävänä olisi ollut mitä mainioin.. mutta mies ei tuntenut samoin vaan kiintyi lisää.. itsellä tuotti vaikeuksia sanoa että ei kiinnostakkaan.. ketään ei halua loukata... mutta ei kyllä halua teeskennelläkkään.
mun tapaus osoittautui pelkäksi sexin vonkaajaksi,kirjoitusten perusteella oli fiksu ja osasi keskustella kiinnostavasti kaikesta.Lopulta se totuus paljastui,kun en ollutkaan antaja-aino
Kyllä se on varmaan joillekkin ihan kauhistus jos suhde johtaisi oikeeseen yhdyntään ?
Mene AFRIKKAAN !
Kyllä pännii nää muijat jotka leimaavat naisen joka harrastaa sexiä antaja-ainoiksi,menköön nää pihtaripirkot tiukkojen(tarkoittaa umpeen kuroutunut käytön puutteessa) perseittensä kanssa gualalumpuriin.
Sexi on elämän suola,sokeri kahvissani ja hunaja iltateessäni.
saisi työntää melaa mekkoon?
Ehei, korkeintaan suihin ensitreffeillä. Pientä rajaa.
no ei seksi oo pahasta. Ajattelin tässä, jos miehet siitä niin paljon pitävät...jos minä tyydyttäisin sinut niin hyvin kuin osaan...mahtava seksi innokkaan ja jaksavan orin kanssa..no kyllä sit ahkeruus palkitaan:)))))
mä voin vähän hangata sua samalla kun katselen iltauutisia. (Niin ei mene mun aikani hukkaan)
Estlane
Eestlane" kirjutatakse kahe ee-ga, eli "eestlane" kirjoit. kahella ee:llä, höhh!
Useimmiten kun mies on vaikuttanut mielenkiintoiselta, fiksulta, kunnolliselta, osannut kirjoittaa hyvin niin sitten kun on livenä tavannut....niin eipä ole kolahtanut ollnekaan. Ihan toista livenä kuin virtuaalisesti. Ulkonäkö eikä mikään muukaan napannut. Kerran toisen jälkeen näin käynyt.
Sentään Sinunkin takia joku on treffeille tullut ? Pitäisi kyllä itsekkin olla jotain - muutenhan homma olisi jo aikoja sitten ollut bindeksissä !