Renault Clio, 5d, -03, 1.4, 58tkm, ilmastointi, sähkölelut.
Mikäs teidän viisaiden mielestä olisi oikea hinta tuosta maksaa?
Mikäs teidän viisaiden mielestä olisi oikea hinta tuosta maksaa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
9500 euroa.
syntyy. Oli se sitten 15.000 tai 5.000 Euroa. Tarjoa sen verran kun autolla on sinulle arvoa. Mulla ei ole väliä.
Tuon arvo on oikeasti 6-7000 euroa. Kaikki tämän yli on suomiveroa jota ei voi laskea auton arvoon. Eriasia on sitten mitä tuosta pitää maksaa, jotta sen saa ostettua. Parhaimmat pyytävät jopa tuplahintaa ;)
9-11t€ versiosta(Privilege,Initiale,Expression tai Dynamique) riippuen. Laskennalliset kilometrit tuon ikäisessä 41 tkm. Ethän vain katsellut Mobilesta taas niitä halvimpia tarjokkaita. Tuohon kun lisäät veron päälle ja 1000-1500€ tuonti,katsastus ym. kuluja niin sinulla on käypä hinta haarukassa.
Varmaankin menee aika lähelle 10 000 euroa. Mielestäni tota edellä olevaa 9500 vois varmaan kokeilla tarjota aluksi, Mutta jos on virheetön, niin miksi ei 10 000 mutta ois mielestäni kyllä aika ylärajoilla (kohta edessä kalliimpi huolto renkaatkin pitää uusia viimeistään 2 vuoden kuluessa, jos turvallisuus merkkaa mitään)