Oma naisen narsismini törmäilee ikävästi miesten sikailun/alistamisen kanssa.Miehet odottavat mieletöntä ihailua, palvontaa, ja kiusaavat-ja loukkaantuvat kun sisäinen pikkutyttöni vain haluaa leikkiä keijukaista ja leijailla omissa pilvilinnoissaan. Tyttö on muuttumassa narsistiseksi sitä mukaa kun hän kaunistuu ja naisistuu, vartalon linjat erkanevat selkeästi jne.Olen siis ärsyttävä kana ja todella pissismäinen ja en jaksa 24/7 miettiä miesten aatoksia kun enemmän kiinnostaa vaatteiden vaihto ja kaverin kanssa itsekehu kilpaa.EVVK miesten huomionkipeys, olen itse oman elämäni projekti! Miksi miehet haluavat olla naisen tilalla hänen omassa peilikuvassaan??!Hellittäkää, girls only play & have fun. Lionesses on heat r moody.
Naisen narsismistani ongelmaa
pukkaa täysillä
6612
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kannattaa varmaan kiertää kaukaa tollanen huomiohuora ja paskanarttu. Sitten kun susta pamahtaa vielä YH niin persoonasi eikun kaunistuu.
parka! Kurja juttu kun sulla on noin paha olo. Ottasit lääkkeet ajallaan, ei pääsis noin skitsoksi toi touhusi. Hali, sitä tosiaan tarvitsisit.
Monella ei mene noin hyvin! Jeesus rakastaa sinua.
Pitää mennä rakkaan aviomieheni syliin. Onkos sinulla joku joka rakastaa sinua ja narsismiasi? ;)
Sekaisin olet. Ei ota tolkkua tuosta löpinästä.
Mikään ei ole parempi yhdenyön pano kuin narsistinen pissis. Onko halvempaa huoraa kuin pissis, joka muutamalla lipevällä kehulla ja ilmaisella drinksulla levittää jalkansa?
Koska ne ovat toisaalta niin olevinaan, niin aamulla ei edes säälitä viskata niiden vaatteita rappukäytävään.
Jess, näin se käy.
Tosin itse on viitti liata käsiäni (ja muita ruumiinosia) alaikäisiin.