jos mies on ollu baari illan jälkeen yön pois kotoa ja sanoo sammuneensa kaverin työ.ni mistä tietäisin onx se totta?ei myönnä olleensa toisen naisen tykön.ja haluisin uskoa mut tuntuu et oon tyhmä jos uskon.
mistä tietää
nanni
51385
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
että on ollut vieraissa kun ei ole kerran tullut kotiin yöksi. Minä tein miehelleni heti selväksi kun alettiin olemaan yhdessä että mulle on sitten turha tulla selitteleen mitään sammumisia tai kännäyksiä. Jos äijää ei näy kotiin yöksi voi seuraavana päivänä hakea vaan kamansa pois ilman selittelyjä kiitos.
Meillä mies on yönsä kotona kuten olen minäkin jos ei ole asioita tarkkaan etukäteen sovittu esim. mökkireissut kavereiden kaa kalaan ovat ok. Kännäämässä käydään yhdessä ja tullaan kotiin yöksi.
Ei tommosta kato kukaan että ollaan muka yötä milloin missäkin ja toinen ei koskaan tiedä että tuleeko se vai ei ja missä se on ja sitte selitellään mitä selitellään.
Teeppä asia miehellesi selväksi.
kyllä sitä voi sammahtaa mihin vaan, aika raju oot jos toinen on tosiaan sammunut kaverin luo, en kyllä heittäs omaani sen vuoksi ulos, parempi kaverin luo ko lumihankeen.
EI avio- tai avoliitosta pidä tehdä vankilaa, pitää antaa säilyttää kaverit ja vapaus, onhan sitä ennen yhdessä asumistaki kaveerattu, miksi se nyt pitäs lopettaa, jonkun määräilijän vuoksikko.
......................
Tää on siis täyttä paskaa. Ota heti noi vaaleanpunaiset lasit pois silmiltäs ja kohtaa reaalimaailma! Vai onko sellanen juoppo, joka ei osaa kotiin ennen kuin se viimeinen paukku on kaadettu naamaan? Oli kuinka vaan, on täys luuseri ja sille syytä näyttää ovea. Tai sitten uskot stoorit ja kirjottelet tänne palstalle vielä kymmenen vuoden päästäkin. Ensin pikku hätävalheita (niinkuin tämä) ja lopulta täyttä kusetusta. Puhun kokemuksesta kusettajana!!!
sen tietää sitä kun miehen EI TEE MIELI NAIDA...vitun TYHMÄ KYSYMYS....