Käyn silloin tällöin kurkkaamassa tälle palstalle ja olen huomannut tämän "Goldfinger" nimimerkin käsittämättömät viestit.
Eikö tällaista henkilöä pysty poistamaan koko palstalta?
Hänellä on vakavia henkilökohtaisia ongelmia!
Eikö tällaista henkilöä pysty poistamaan koko palstalta?
Hänellä on vakavia henkilökohtaisia ongelmia!
Vastaukset 10
Vanhimmat
Niinpäs onkin.
Terävä huomio.
tänne, kun mb-seriffi potki mese-osastolta pois.
Älä poju kurki, koska et käsitä mitään. Jos haluat kunnon kyykytystä, niin kurki vain edelleekin.
Sinulla on tosiaan ongelmia ja lisää tulee, jos täällä poskeasi räävit. Pysy poissa täältä itseäsi paremmasta ja fiksummasta seurasta, niin säilytät edes hieman olematonta egoasi.
Kyykkyyn siitä! Hus, hus, hus!
siellä LADA-osastolla, kun sinne menitkin. Sielläkään ei ole seriffiä
Pää kiinni typerä idiotti!! Minä en kirjoittele Lada osastolla, mutta sinä sensijaan feikkaat siellä! sk= surkea kusipää!
Äläs nyt Goldfinger ujostele, aktiivisena Lada-autoilijana. Olet merkkimme aktiivisimpia omistajajäseniä, tosin en ymmärrä ajoittaista tarvettasi käydä Mese-miesten keskusteluissa mukana, ehkäpä ujostelet edelleenkin sitä, että pihassasi seisoo Lada 1200, jolla käyt kerhotapaamisissamme.
Assfinger...olette juuri osoittaneet alalle vihkiytymisenne....Tehän siis olette ns. kyykyssä kaikki illat kun kaikki GT tuunarit vetää teitä jonossa hanuriin....Siispä kyykkyisää vloppua!!!
Palstalaisten Multipersoonaksi nimeämä kaheli käyttää ristiin myös nickejä Iron Mike, HUIPPUKARAVAANARI, Mike-fani, Goldi-fani, Lakimies, Naisautolija, Pete, Jussi, Jusa jne. jne. niitähän riittää, tyypin tuntee samasta tyylistä ja ilmaisuista, ole tarkkana "ulvatin" kohdalla on monen hänen nickiensä suosima sana (mitä muuten tarkoittaa, ei löydy murresanakirjasta)
Multipersoona potkittiin Sheriffin toimesta vittuun Mersupalstalta jossa oli aukonut päätään pari vuotta heitellen idioottimaisuuksia ja huvittaen suuresti palstan vakikävijöitä. Samoin karavaanari palstalla tälle Multikalle on capslocki näyttänyt jääneen päälle. Goldi on kuulemma jo elähtänyt vanha autohuijari joka nyt nauttii oloneuvoksen vapaudesta 650 neliön luxusomakotitalossa josta löytyy mm. uima-allas. Iron Mikellä on aika lailla samat kuviot, kämppä kyllä on vasta 450 neliöinen mutta ompahan hän vielä nuorempi ja joutuu vielä paiskimaan töitäkin 4-5 kk vuodessa. Goldi sen sijaan keskittyy näin talvisin golfin peluuseen, sanoi ainakin yks päivä menevänsä kentälle, heh! Suomessa oli lumipeite koko maassa.
Ei täällä etelässä ole lunta, kävin eilen just pelaamassa. Mielestäni on hyvä että GF jaksaa kirjoitella muuten täällä olisi pelkkiä tyhmiä kysyjiä.
Mä kyllä oikeasti epäilen goldfingerin mielenterveyttä. Noin täynnä itseään en ole ikinä kenenkään kuullut olevan ja äijä ei edes myönnä olevansa homo. Vaikka itse olisinkin miljonääri niin en minä sitä tänne tulisi todistelemaan. Taitaa olla äijä vähän sekasin. Jos tosiaan olet miljonääri niin eiköhän sulle löydy muutakin tekemistä kuin täällä ulvoa ja vittuilla muille. Ja ehei, en ole todellakaan kateellinen tommoselle uhoojalle, koska mulla sentään vielä järki pelaa. Rahalla ei korvaa mielenterveyttä.