Tiedättekö paikan olisiko vantaan hotelli nimeltään? Käykö siellä millaisia miehiä, onko kaikki sen ja ainoan lämpimän kolon perään(maksustakin) vai minkälaiset ihmiset sinne hakeutuu? Maineet on kaikilla paikoilla ;)
Tiedättekö paikan?
5
1170
Vastaukset
- Asiasta.huvittunut
Ja se liha on jo pilaantunutta.
- Kolli Kellinen
Legendaarinen "kuivan maan porauslautta". Jos sieltä ei irtoa, niin ei sitten mistään!
ihan tavallinen paikka jossa on vaan väkeä niin hemmetisti, kalliit juomat, kalliit pääsyliput. eiköhän melkein jokaisesta suositusta paikasta löydy sitä petiseuraa jos sitä vaan hakee.
Sehän on kuuluisa porauslautta kuivalla maalla. Ainoa käymäni ravintola, jossa voi maksutta päästä sänkyyn sanomatta sanaakaan.
- Queen-Of-Hearts
Ratikkakuski kirjoitti:
Sehän on kuuluisa porauslautta kuivalla maalla. Ainoa käymäni ravintola, jossa voi maksutta päästä sänkyyn sanomatta sanaakaan.
on tiedossa, sinne ei parane kiltin tytön mennä kuin vahvassa mieskaveriturvakaartissa, jos silloinkaan saa olla rauhassa. Mutta jos itsetunnonkohotusta kaipaa niin on se halvempi kuin joku Turkin reissu ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1781476
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431061Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38745- 14670
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21660Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä29653- 37653
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall184604Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17593