Onko pahaa jos vapaa mies ihailee ja kattelee teitin tiukkoja farkkupeppuja? Katellaan kyllä teitiä muutenkin eikä vaan teitin peppuja. Minust nyt vaan naisen peppu on kaunis ja tiukat farkut niien päällä tuo sen kauneuden esiin nätisti. Kai tekin kattelette miesten peppuja ja etumusta?
Naiset, on se paha asia?
ihailija2
8894
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
pidät huolen, että sinussakin on jotain katseltavaa ja esiteltävää...
Kunhan vilkaset sillee kohteliaan huomaamattomasti, etkä jää tuijottamaan kuola valuen. Tulee vaivautunut olo sellaisesta tyhmästä toljottamisesta. Katso silmiin ja hymyile, sellaisesta tulee hyvälle tuulelle! :)
Ei haittaa ollenkaan, enhän näe jos joku kuolaa takanani ja sitä paitsi mulla on mitä kyylätä.
Itse en paljon perseistä perusta (mitä nyt joskus vähän nipistelen),etumuksen lupaavasti pullottaessakin on paras varmistua asiasta näppituntumalla (ronski puristus),ettei tule huiputetuksi.
siis on myös luvallista kouria naista ronskisti tanssilattialla rinnoista ja perseestä ettei myös joutuisi huiputetuksi.
Tietysti kun olet vapaa niin ei niin haittaa mutta koen itseni epävarmaksi muutenkin ja inhoan kun kadulla tuijotetaan. Varsinkin jos pitää vielä huudella hyvästä pepusta ym. Kärsin esiintymispelosta ja inhoan kaikkea tuollaista huomiota sitten muutenkin.
Mä osaan kyllä katsoa hyvin herrasmiesmäisesti. En kuolaa enkä huutele. Jos nainen katsoo ja on sen oloinen että hänelle uskaltaa hymyillä niin hymyilen hänelle sillä tavalla asiallisesti ja ystävällisesti. Eikös muuten se että joku katsoo sua, pitäisi kohottaa sun itsetuntoasi? Sehän on sen merkki että sinussa on jotain kaunista.
Jos olen vaikka iltamenoja varten laittautunut "kauniiksi" niin silloin ei haittaa vaikka joku katsoisikin, koska silloin itselläkin on itsevarmempi olo ja hyvä fiilis. Mutta jos olen ihan tavallisissa vaatteissa ja ilman meikkiä, niin jonkun katsoessa tulee vaan sellainen epäilys että "katsooko toi mua koska olen niin ruma?". Ja jos vielä joku hymyilisi, niin luulisin varmaan että nauraa mulle koska olen niin kauhean näköinen.
Minäkö paranoidi? :)
Minä en ainakaan silmäystäkään uhraisi jos olisit kamalan näköinen, tai korkeintaan näyttäisin hapanta naamaa ja irvistäisin! Tuskin kukaan muukaan mies katselisi jos olisit kamalan näköinen.
Voit siis olla rauhassa. Ne kadulla tms. saamasi katseet ON IHAILEVIA KATSEITA eivät sua pilkkaavia!
Eli kyllä lievää paranoidisuutta sullakin tuntuu olevan. Koitapa nyt kohottaa itsetuntoasi niin ei tarvitse säikkyä jos sua joku katselee. Tai ota asia niin että jos mies katselee sua niin se pitää sun ulkonäöstäsi. Sen pitäisi jo kohottaa itsetuntoa.
Mitä laittautumiseen tulee, eikös silloin pistetä parhaimmat päälle eikä teillä ole silloin farkkuja vaan jotain muuta.