Tullessani tänne huomasin että Penelope nikkiäni oli julkeasti käytetty väärin ja olen asiasta erittäin kiukkuinen !!!
Jos joku todellakin on niin typerä ja koittaa jotenkin mustamaalata mut niin onnea yritykselle mutta nyt vain pahoittelen tämän ilkimyksen puolesta ,jos nikkini varjolla on loukattu pahastikkin sanallisesti :
ANTEEKSI pyyntö lienee paikallaan !!!
Jos joku todellakin on niin typerä ja koittaa jotenkin mustamaalata mut niin onnea yritykselle mutta nyt vain pahoittelen tämän ilkimyksen puolesta ,jos nikkini varjolla on loukattu pahastikkin sanallisesti :
ANTEEKSI pyyntö lienee paikallaan !!!
Vastaukset 22
Vanhimmat
ettei höpönhöpö muut kumppanit ole
minun sivupersoonia tai liity minuun mitenkään =)
Mukavaa loppusyksyä sinulle !
en ole kenenkään sivupersoona..olen persoonapronomini..ja nyk. humppalulla ent. höpöhöpö...jos sais vähän enemmän arvosteluja..miten vitussa tästä palstasta on tullut tällänen fak juu juttu. Mutta penelope pieni, kauniisti aina kirjoitat..tarkoitan sitä AINOATA JA OIKEAA::en feikkejä.
juu muokin ihmetyttää kovasti kun sattuu olemaan melkein jokaisesssa keskustelu jutskassa aina joku joka todellakin terrorisoi ikävällä tavalla ja saa sekaanusta ja kaikkee muuta aikaiseksi mutta minkäs sille sitten mahtaa kuin kiroilla =)
Sun uusi nikkisi on tosi hyvä ja varmaan osuva =)
Oli meillä huuhaamiehillä ainakin hauskaa kun naiset tappeli ;) Älä välitä, minuakin jahdattiin oikein pöliisin toimesta että sellasta eilen huuhalla, more to come... =)
no kai tämä tästä mutta kuitenkin pistää ..... *ei sano ääneen *
Kiitos kaunis kuitenkin =)
No tässä *halirutistus*, toivottavasti helpottaa :)
Jeah, tätä se on eikä muuksi muutu...
Oi että sä oot ihana *punastuu* =)
Kiitos itsellesi että sain olla nenäliinasi =)
Itse olet ihanuuden ilmentymä =)
sori mä olin niin liikuttuneessa tilassa =)
niin ootkii................... =)
Ei haittaa, sitä varten ystävät on =)
Itse olet.... ;)
nnnnnnnaaaaaaammmmmmm.............=)
*mmmmmmuiskiiiiiiiissssssssssssss*
*mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm*
Kiitos =)
mmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiisssskis =)
*makaa puolitajuttomana lattialla*
Nyt voin kuolla onnellisena :)
*Antaa tekohengitystä * =)
Nyt voit jo varmaan lopettaa tekohengityksen antamisen :) Joo, en mä mihinkään maanalasiin hommiin vielä lähde. Huhhuh, kyllä potilaana olo on kivaa!
no mä jotenkin arvasin tuon että sä halusit että elvytän sut *virnistää*
Joo en mäkään vastaan laittaisi jos joku hoivais ja paijais muo =)
no tuu meille,niin mä paijaan sua vähän jokapaikasta ja jokatavalla...hoivaakin saat sitten sen jälkeen
voihan sitä lupailla tuommoiset karjut vaikka mitä =)
Voi ei, sä tiesit ja silti elvytit :) Mun vuoroni:
*ottaa Penelopen syliin ja silittelee hiuksia* Lepää sylissäni hetki niin aurinko taas näyttäytyy... =)
...saada oikea Penelope takas! Minäkin erehdyin väärennettyyn! Asialla on ollut joko ulkopuolinen terroristi tai sit huuhaapalstalla asustelee joku jakomielitautinen!
oi kiitos sinullekkin =)
Niin moni muukin vois erehtyy mutta minkäs noille monijakotautisille terroristeille sitten mahtaa =)
Täytyisi varmaan otta ip osoite selville niin johan lakkaisi moinen pelleily kertaheitolla *hymyilee*