antaasitko persettä WASPille?
touch of evil
9
843
Vastaukset
Miten sille voi antaa persettä? Kyllä mä ainaki Blackielle antasin jos ois mahdollisuus.
- tuli vaa mieleen
...tarkotin et koko poppoolle, man!
Älä ny pilaa tätä ko en haluu tunnustaa provosointiani vielä! oon ihan tosissani, man.
- Slice
ei sullakaan mitään parempaa käyttöä ole ajallesi? Mee ettimään Blackie ja pyllistä sille, saat monon perssiille, et muuta...kai!
Tuo alotusviesti on kyllä ihan turha. Tollaset voi loukata toisen mieltä.
Siinäpä varsin mielenkiintoinen kysymys. Antaako vaiko eikö antaa.. Siinä onkin sun elämälles tarkoitus pohtiessas tätä kiperää kysymystä minun perseeni ja W.A.S.Pin välillä. Toivottavasti löydät ratkaisun ja saat rauhan! :)
- Slice
...sun entinen katkeroitunut poikaystäväsi ilmeisesti kirjoittanut tuon alkuviisauden???
Slice kirjoitti:
...sun entinen katkeroitunut poikaystäväsi ilmeisesti kirjoittanut tuon alkuviisauden???
...tiedä häntä. Mulla ei kauheesti noita exiä ole...jotakuta ei nyt vaan satu miellyttämään meikäläisen mielipiteet tai pärstä :)
- Slice
TouchOfEvil kirjoitti:
...tiedä häntä. Mulla ei kauheesti noita exiä ole...jotakuta ei nyt vaan satu miellyttämään meikäläisen mielipiteet tai pärstä :)
kaikilla meillä on paikkamme täällä...=(
- sepi
Itekyllä antaisin ja ottaisi :D
Homoilu on miesten hommaa.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1346270Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto655182Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143665Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213240Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1022338Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat702271Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku01990Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val271608- 761098
Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne12978