Käsivarsissa näppyjä

Mistähän johtuu, että käsivarteni ovat täynnä vaaleita pieniä näppyjä. Jos niitä puristaa, tulee talia tms.
Kasvoissa ei ole finnejä, ikääkin on jo kohta 30.
2350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyse on liian rasvaisesta ruokavaliosta. Näppyjen pitäisi lähteä syömällä terveellisimmin ja ihonkuorinta voiteella 2 kertaa viikossa pesemällä suihkussa. Luulisin auttavan.

Äänestä
  • voi tosiaan johtua huonosta ruokavaliosta. Se ei mielestäni välttämättä ole liian rasvainen mutta ei ainakaan tarpeeksi monipuolinen. Pitääpä yrittää kiinnittää siihen huomiota.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fia kirjoitti:

Mistähän johtuu, että käsivarteni ovat täynnä vaaleita pieniä näppyjä. Jos niitä puristaa, tulee talia tms.
Kasvoissa ei ole finnejä, ikääkin on jo kohta 30.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu