sammumaton

pienikin sana sinulta,pienikin ele..olisin valmis tekemään puolestasi mitä vaan.kun saisin sinut takaisin.elän vain puoliksi,rakastan edelleen.ei kulu päiväkään ettet olisi ajatuksissani,ei kulu yötäkään etten unta sinusta näkisi.jos yhden toiveen saisin,niin toivoisin sinut luokseni..
21056
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tarkoitettu miehelle vai naiselle. Kuinka kauan ehditte olle yhdessä?

Äänestä
  • kauanko tarvitaan että rakastuu?tuntee toisen omakseen,rakastaa vikoineen,hyveineen ja sitä kaikkea mikä tekee toisesta juuri sen mikä on..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jano.... kirjoitti:

pienikin sana sinulta,pienikin ele..olisin valmis tekemään puolestasi mitä vaan.kun saisin sinut takaisin.elän vain puoliksi,rakastan edelleen.ei kulu päiväkään ettet olisi ajatuksissani,ei kulu yötäkään etten unta sinusta näkisi.jos yhden toiveen saisin,niin toivoisin sinut luokseni..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu