Jos oot ihastunut naiseen

niin mitä mieltä olette tekstareista? Kun tuntuu, että koko ajan pitäs laittaa jotain viestii =)

Ärsyttääkö vai onko se mukavaa?
6996
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jos siltä kerran tuntuu, varmaan siitä toisesta ihan kiva tietää että välität.

Äänestä

Jos viestejä tulee koko ajan niin se alkaa ärsyttää. Mieti puhelinlaskua!

Kyllä sä kestät sitä jamppaa oottaa iltaan asti.
Sovi sen kanssa deitti illaks ja se on siinä.

Äänestä
  • 2-3 viestiä päivässä, ei sen enempää =)

    Äänestä

  • tarkoitin kirjoitti:

    2-3 viestiä päivässä, ei sen enempää =)

    on melkein jo liian vähän :)

    Äänestä

kehiin vaan ! Siinä tilanteessa jos tmolemmat ovat ihastuneet toisiinsa on aivan sama vaikka luuri piippaisi yhtenään :o) Voihan sitä sit pistää takasin viestin et nyt pitää vähäksi aikaa hiljentyä ku viestittely alkaa haitata arki toimia. Itse ainakin siitä pidän ja yleensä kun siihen alan ni viestittely karkaa lapasesta aikas huolella jos vaan toinen niihin jaksaa vastailla :o)

Äänestä

menossa...,siis ihastunut naiseen. Ihastusta molemminpuolin, eikä oikein nähdä viikolla. Homma siis ihan alussa, mutta kun se on alkanut niin lupaavasti niin ei haluttaisi tekstailla toiselle "liikaa". Mustakin tuntuu, että pitäis naputella enemmän. Ei todellakaan ärsytä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja se sinuun... kirjoitti:

niin mitä mieltä olette tekstareista? Kun tuntuu, että koko ajan pitäs laittaa jotain viestii =)

Ärsyttääkö vai onko se mukavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu