tuntuu ettei mun elämässä ole mitään hohtoa!! olen työtön ja silleen! Yhtä hyvin voisin tappaa itteni! Ei täällä olisi ketään kivaa ihmista ketä haluis tutustuu,siis naispuoleisia kavereita kaipaan! (mies mulla on jo) olen 02 alueelta ja 21 vuotias.. Nyt kyllä tosiaankin tarviin jotain piristystä!!
masentaa
salla-maarit
2538
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
tuleen makaamaan. Kunnon tavoitteet ja itsekuri, siinäpä sulle menestysresepti.
Tiedän tunteen! Olen itsekin ollut sen verran kauan työttömänä, että tiedän mitä on kun tuntee itsensä hyödyttömäksi. Ajattele kuitenkin, miten hyvin asiasi on kun sinulla on sentään rakas ihminen tukenasi.
Niin nuo itsemurhapuheesi saattavt karkottaa monet ottamasta yhteyttä sinuun, joten laita vaikka seuraavaan ystävä-hakuun vähän neutraalimpi tervehdys, jookos?
Itse lähden kohta lenkille, mitä tosiaan suosittelen kaikille kotona märehtiville. Ainakin omalla kohdallani siitä on tullut iso pelastus.
Voimia :)