Yleisin selitys

Mikä on yleisin selitys miehellä pettämiseen?
121300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Olin niin kännissä.

Äänestä

"ei mulla oo mitään tunteita sitä kohtaan..."
naiset taas rakastaa kaikki jotka nussii niitä.Naiset ei voi selittää vitun jakamistaan mitenkään.Naisten selityksiä on turha kuunnella; turpaan vaan kovaa ja pää edellä ulos!

Äänestä
  • Tossa olet kyl väärässä... usko pois, naisetkin VOI panna miehen kans jota kohtaan ei ole sen suurempia tunteita. Ei todellakaan ainoastaan miesten juttu.

    Äänestä

  • Mitäs et antanut useammin, saatanan pihtariäijä. Syytä ittees.

    Sen jälkeen jätkä heivataan niska-perseotteella ulos. Ja harkitaan takaisin ottamista jos on tarjota timantteja sovinnon merkiksi.

    Äänestä

Olisin tietysti voinut pettää naisellakin mutta petin nyt miehellä!

Äänestä

Ei pettämiseen ole mitään selitystä.

Äänestä

Minun mielestäni:

1. Kun ei kotona saa

2. Kun se on mahdollista, ts tilaisuus tekee varkaan..

Ensimmäisestä olen kuullut, viimeisin suhteeni kaatui jälkimmäiseen. Jälkimmäisessä rakkaus yleensä lopunut, ensimmäisessä puolisoa monesti vielä rakastetaan..

Äänestä

etten tajunnut mitä tein. Se tyrkytti itseään, enkä kännissä osannut vastustella. En mä sitä oikeesti halunnut, mutta minkä sille voi kun toinen käy päälle.

Äänestä
  • Sarjassamme kännin piikkiin asioita ei voi laittaa kuin teini-ikäiset!
    Mä en ainakaan antais anteeks jos tollasen selityksen kans kotiin tultais, ei sen puoleen et millään selityksellä olis mitään merkitystä pettämisen jälkeen!

    Ihan sun oman itses takia toivon ettet moista selitystä käytä, ellet sitten ole jo käyttänyt???

    Äänestä

  • UPDATE_2024899 kirjoitti:

    Sarjassamme kännin piikkiin asioita ei voi laittaa kuin teini-ikäiset!
    Mä en ainakaan antais anteeks jos tollasen selityksen kans kotiin tultais, ei sen puoleen et millään selityksellä olis mitään merkitystä pettämisen jälkeen!

    Ihan sun oman itses takia toivon ettet moista selitystä käytä, ellet sitten ole jo käyttänyt???

    Tuollaisen selityksen olen saanut. Kenkää annoin :/

    Äänestä

  • ........... kirjoitti:

    Tuollaisen selityksen olen saanut. Kenkää annoin :/

    Periaatteet on ainakin oikeat kun potkaisit pellolle moisen! Niin sitä pitää!

    Äänestä

-Olin niin kännissä
-Sä et ota suihin
-Noku mä olin niin kännissä
-Sä et anna persettä
-Mutku mä olin ihan jurrissa
-Mä en oo ikinä ollut blondin/bruneten/punapään/mustan/aasialaisen/jne kanssa ja halusin kokeilla, ennen kuin oon yksin sun
-Mä vaan olin niin juubassa, että...
-Se oli ihan vaan fyysistä, lihan himoa, tiedätsä
-En mä voi mitään, kännissä mä oon ihan ääliö
-Se vaan lipsahti sillee
-Mä otin pari liikaa ja ju nou...
-Se tyrkytti itteensä ihan kybällä ja ennenkuin mä huomasin, niin temput oli tehty
-Vittu, mä olin ihan kännissä !
-Sä olet ollut useamman kanssa kuin mä. Tasoitin vähän.
-En mä juonut kuin pullon, mutta sit mä olin niin kännissä, että...
-Vähän vaan pussailtiin, mut sit mä ajattelin, että sä suutut siitäkin, niin ajattelin, että antaa mennä koko rahalla
-Kännissähän mä olin kuin ankka

Listaa voisi varmaankin jatkaa, mutta ei se siitä kaunistu :)

Näin miehen näkökulmasta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettämiseen? kirjoitti:

Mikä on yleisin selitys miehellä pettämiseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu