vaatekoko 42 ja siitä 38

FitLine-tuotteet. Ihana asia.
4885
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

... ja kovaa.
Vaatekoko oli 56 ja nyt 38-40.
Pitkät kädet ja leveät hartiat tosin tekevät
ongelman vaatteiden löytämisessä.
Sain laihtumisen johdosta elämän.
Olen keski-ikäinen nainen.

Äänestä
  • Onnittelut, kyllä polvet ja muut nivelet myös tykkäävät hyvää.

    Äänestä

  • vaatekoko 38 kirjoitti:

    Onnittelut, kyllä polvet ja muut nivelet myös tykkäävät hyvää.

    Kertokaapas mulle miten homma toimii ja miten. Siis kyseessä on jonkinlainen luontaistuotekko? Löysin vaan jotkut ei niin selkeet sivut googlaamalla mis lukee et:

    Fitline Oy
    Kotisivujamme uudistetaan, avaamme uudet sivut mahdollisimman pian.

    Äänestä

  • MiNä kirjoitti:

    Kertokaapas mulle miten homma toimii ja miten. Siis kyseessä on jonkinlainen luontaistuotekko? Löysin vaan jotkut ei niin selkeet sivut googlaamalla mis lukee et:

    Fitline Oy
    Kotisivujamme uudistetaan, avaamme uudet sivut mahdollisimman pian.

    Aloitin ALL-IN-1000-jogurtilla ja siihen olen lisännyt API-setin, elikkä aamu-päivä-ilta- jauheet.
    Olin juuri keskusteluissa erään 80 v. rouvan kanssa.
    Sanoi, että hän vanha ihminen ei uskonut alkuunkaan, että jollain tällaisilla tuotteilla alkaa ikään kuin uusi elämä. Hän sanoi tilanneensa tuotteet osoitteesta http://www.5100672.well24.com
    Itse olen tilannut naapurini kautta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihana asia kirjoitti:

FitLine-tuotteet. Ihana asia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu