En tiedä mitä tekisin, olen tavannut aivan ihastuttavan ja sulostuttavan ihmisen jonka kanssa voisin kuvitella vaikka mitä, seksuaalista vetovoimaa on mutta vielä ei olla päästy itse aktiin..kaikkee muuta kyllä.Mies on erittäin ujo. Pitäisikö minun nyt olla jotenkin päällekäyvempi vai odottaa että hän on valmis ja tekee itse aloitteen?????
en tiedä mitä tekisin
naikkonen__
131761
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Johdata se poju rakkauden saloihin.... ;)
sitä saisit odottaa nimittäin 100v ja sittenkään sitä aloitetta ei tulis.
ota vaan ohjat omaan käteen, jos siltä näyttää. mutta ei liian rankasti, koska sitten se ujo sukeltaa itteensä, eikä uskalla olla rankassa ohjauksessa enää ketä on, päätyy ehkä tossun alle. ja sitä et varmaankaan halua?
jätä ujolle takaportti, josta pääsee pakoon. ja jos niin käy, niin päästä, mutta ei liian kauas ;D
rohkeus kasvaa kun tunnette paremmin.
se taitaa olla, ja noin kannattaa toimia :)
No joo. Ujo voi olla kiinnostunut ja ei sen vuoksi juokse pakoon. Katsos, kun ei ole koskaan käynyt flaksi naismarkkinoilla, itsensä tyrkyttäminen ja yleensä aloitteiden tekemisen kynnys on myös suuri.
Nyt kuulostaa tutulta. Jos ei poika uskalla,niin kai se on pakko naisen tehdä alote. Oli se hänen vastaus mikä tahansa.
1. Pyydä mies kylään luoksesi
2. Tarjoa hänelle muutama viinapaukku. Venäläinen votka ( miel. →50 %. ) appelsiinimehu blandiksena käy hyvin. Varmista vain, että paukut eivät ole liian laihoja.
3. Juttele mukavia pari tuntia jatkuvasti votkaa miehelle tarjoten. rentoa taustamusiikkia, ei liian masentavaa eikä liian railakasta. Joku 60-luvun rankempi musa käy ( ei MC5, Rolling Stones ehkä, Hendrix takuuvarmasti).
4. Luonto hoitaa loput.
:DD toi meni vähän yli :D
Okei, myönnän, niin meni. Vaihda se Rolling Stones vaikka Led Zeppelinin tai Jethro Tullin ekaan.
ottaa rohkeana naisena ohjat omiin käsiin...;) Tää on vaan kauheen uutta mulle kun on tottunu siihen että mies tekee alotteen..
Ajattele, miten niiden miehen pitää aina ottaa ne ohjat käsiin. Yhtälailla vaikeaa se miehillekin on.
Viinaa löytyy, Rollarit ja Hendrix aina.. Nainenkin olis, puuttuu vaan mies ja luonto, jotka kutsua kylään. ;)
Nainen, joka diggaa Henkkaa on nainen minun makuuni. Mitäs...onko sulla paljonkin sitä viinaa?;)
Älä pidä kiirettä, ellei sinulla ole rahan tarvetta. Jos sen sijaan olet rahapulassa, pidä kiirettä, sillä muut naiset ehtivät myydä palvelujaan miehelle ensin, eikä hänellä ole varaa hankkia niitä sinulta.