Niin rakastuin tuttavaani joka on naimisissa. hän kertoi myös tuntevansa vetoa minuun. Lähettelimme tekstareita toisillemme ja kerran hän pyysi minua mukaansa yhdeksi yöksi, silloin kieltäydyin ja sanoin että en voi tulla kun hän ei ole vapaa. Nyt viestit ovat menneet jo
aika intiimeiksi ja minusta tuntuu pahalta jatkaa vaikka rakastan häntä paljon. Onko kukaan kokenut samaa tuskaa?
aika intiimeiksi ja minusta tuntuu pahalta jatkaa vaikka rakastan häntä paljon. Onko kukaan kokenut samaa tuskaa?
Vastaukset 2
Vanhimmat
kysyin mieheltä heti perhekuvioista. Ei tullut kovin selventäviä vastauksia vaan sitä oot niin ihana jne.Käsitin silloin mikä oli homman nimi.
Lopetin koko suhteen ja olen ylpeä korkeasta moraalistani sekä terveestä järjestäni miehen lirkuttelujen suhteen. Ei minua osteta tuollaisella. Nyt minulla on vapaa, miehekäs mies, jolle olen kertonut tuon episoodin. Kysyin hänen mielipidettään ja hän sanoi , että todennäköisesti panoa haki viehättävästä naisesta. Ei se lopettaminen muuten helppoa ollut, teki kyllä kipeää. Mutta nyt tiedän tehneeni oikein varsinkin kun olen kuullut sillä miehellä olevan joku toinen nainen kierroksissa
Älä anna pitää narrina, ei ne suuret sanat suuta halkaise.
Satutat itseäsi, naista, ehkä lapsia jos on. Mies joka alkaa tuollaiseen ei voi olla kunnollinen. Tuskin olisi sulle sen uskollisempi..