Koska viimeks harrastit seksiä ?

Itse viime joulukuussa. Kohta siis puol vuotta. Ja oon 26v mies.
386799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 38

Vanhimmat

Hakkasin rukkaseen. ;)

Äänestä
  • Minkä merkkistä rukkasta käytit.?

    Äänestä

...

Äänestä
  • ...viime vuoden puolella. On niin nirso että eipä tarvii haaveilla.

    Äänestä

Uotisen Jormaa lainatakseni: "Ei huono." ;-)

Äänestä

eli 7.4 ja 38v nainen

Äänestä
  • Ja niin, saahan sitä vaikka ois nirsokin.. pitää vaa osata olla ettimättä ;)

    Äänestä

Viime toukokuussa.

Äänestä

Itseni kanssa eilen, naispuolisen ihmisen kanssa en vielä ikinä. Poika 24 ja naisten perään olen siis.

Äänestä
  • klo. 01:00 alkaen..

    Äänestä

  • Nainen, mikä se on ? Kyllä se on poijat niin, että taitaa jäädä saamatta... -M33

    Äänestä

aamuyöstä. Ja hyvää oli! Ei ollut one minute man, luojan kiitos... :) Vakkarit kunniaan.

Äänestä

Suunnilleen viisi vuotta sitten, en muista nyt ihan tarkkoja päivämääriä. Ihan yliarvostettu juttu (tai sitten mua vaan vituttaa olla ruma, tyhmä ja ujo ;)

Äänestä

ja pakko sanoa että vittu alko oleen jo pinna kireällä viimeviikolla :-( Tosin ei se pelkästä kutkasta johtunu vaan enemmänkin työhommista mut ei se ainakaan auttanu tilannetta ettei ollu ollut mtn. jutskaa yli kuukauteen.Viikonlopun jäljilta (sopivasti tuhmailua,hyvää safkaa,drinkkiä,pikkasen hellittelyä) on suorastaan raukea olo eikä tietoakaan kirästä pinnasta :-)

Äänestä

Viimeksi taisin saada...mhh...vuonna 2005 syyskuussa....ei naurata yhtään

Äänestä

Munaa sain viimeks vakkarilta 13.4. Vibraattoria käytin viimeks eilen aamulla, illalla oli seksiä sormen kans. Saispa pian munaa.

Äänestä
  • Älä huolehdi itse sain noin vuos sitten viimeks!
    Hienoa että myönsit vibrajutun:) On muuten mukava väline vaikkapa esileikeissä!:)

    Äänestä

tulin just vakkari hoidolta yökylästä...oliskohan pari kolme tuntia.

Äänestä

Vuosi sitten toukokuussa, ja sekin olisi saanut jäädä harrastamatta :/

Äänestä

Makso 150 euroa ;)

Äänestä

Taitaa siitä kohta olla 24 tuntia kun lopetettiin monen tunnin ja muutaman torkun sessio. Taisin löytää uuden panoihmeen 8-)

Äänestä

Aamulla pikaisesti mieheni kanssa, ennen tämän töihin lähtöä. Mielestäni ihana tapa aloittaa aamu! Itse jatkoin unia sen jälkeen, kun olen lomalla :D

Äänestä

Eli muutama vuosi on aikaa. Ei kunnolla edes tee mieli, kun kaikki aikasemmat (harvat) kokemukset ollu ihan hirveitä...
N 24

Äänestä

yli vuosi sitten kumppanin kans.. Nyt on jo tottunut ja tullut entistäkin nirsommaksi =S

Äänestä

Entisen vakipanon kanssa.

Äänestä
  • seitsemän vuotta sitten.........
    nainen 37

    Äänestä

  • tästä kirjoitti:

    seitsemän vuotta sitten.........
    nainen 37

    ..vielä mitään. Itte oon 40v. ja ollu ilman aktia jo yli 12v. Eikä tee enää yhtään mieli, paitsi kun ihan hirveessä kohmelossa

    Äänestä

1999 ja heti perään 2002, sen jälkeen ollu hiljasempaa mutta varmaan tänä vuonna taas käy flaksi.

Äänestä

Olikohan joskus lokakuun viimesinä päivinä, eli siis yli puoli vuotta sitten.


En harrasta mitään yhden illan / yön juttuja, vaan ootan jotain pysyvämpää.

Äänestä

Seksiä? En koskaan, jollei masturbaatiota lasketa.

Äänestä

viikkoa sitten!

Äänestä

Seksiä vähinäät 3 kertaa viikossa, viimeksi toissapäivänä, siis kohta taas!

Äänestä

alkupuolelta;)

Äänestä

Katsoin pornoa ja jyystin pumpattavaa. Oikean naisen kanssa viikonloppuna.

Äänestä

Jotta saispas sitte taas. Sitä ennen olikin about 5 vuotta väliä avioeron jälkeen. Nytte sitte taas vedetään kuivaa kautta varsinkin käsivoimin.

Notta halukkaita naisia missää ??

Äänestä

on siitä kulunut, eikä enää uutta kertaa tule, sen olen päättänyt

Äänestä
  • Seksi on hyvää, suorastaan mainiota, mutta on myös niitä jotka eivät ota toista huomioon, annettakoon heille anteeksi vaikka hampaat irvessä sen teenkin mutta he eivät tiedä mitä tekevät:(
    Älä heitä kirvestä kaivoon vaan etsi uusi kiltti ja huomaavainen kumppani niin tulet yllättymään positiivisesti:)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


sinkkuelämääää kirjoitti:

Itse viime joulukuussa. Kohta siis puol vuotta. Ja oon 26v mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu