shokkivärit

Mistä löytäis joitain hyviä shokkivärejä?Mielellään kestovärejä.Joitain nettikauppoja siis..
2463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siis haluatko shokkivärin vai kestovärin?

Shokkiväri ei ole ikinä kesto vaan sävyte, kestoväri ei ole ikinä shokkikirkas. Eli päätä kummanko haluat. Valkaistuun pohjaan shokkiväri tarraa muutaman kerran jälkeen kuin kestoväri, mutta se on aina hapetteeton eli sävyte/suoraväri.

Äänestä
  • Mahdollisimman kirkkaan kestovärin tai mahdollisimman kauan kestävän shokkivärin:D Olen joskus värjännyt hiukset pinkiksi twister merkkisellä hiusvärillä,mutten löydä niitä värejä enää mistään..Haluaisin violetit hiukset..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hensu kirjoitti:

Mistä löytäis joitain hyviä shokkivärejä?Mielellään kestovärejä.Joitain nettikauppoja siis..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu