Saamaton luuseri joka on köyhä, ei omaa asuntoa paitsi se isin tai äidin asunto jonka peräkammarissa pötkötellään sormeakaan liikauttamatta, joka ei osaa kunnolla keskustella, joka ei tiedä maailman menosta tuon taivaallista, ei ole kunnianhimoa eikä edes tulevaisuuden suunitelmia paremmasta, ei kokemuksia yhtään mistään, duunina työ josta rahaa saa tuskin lainkaan, ulkonäkö oksettava ja naama maailman vastenmielisin ja olemus akkamainen, sekä oma minä minä maailma joka pyörii oman itsenä ympärillä... listaa voisi jatkaa loputtomiin maailman oksettavimmasta mies tyypistä joka hakkaa karmeudessaan kaikki miestyypit. Ja tällaisia muuten on olemassa.
Naisia ei kiinosta
luuserit
8700
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
olisi oma asunto, firma, rahaa ja kunnianhimoa. Lopputulos on sama, jos ajatukset pyörivät vain oman navan ympärillä. Halveksitaan kaikkia muita ihmisiä, ollaan olevinaan älykkäitä (;DDD) ja muita korkeammalla asteikossa "arvokkaat ihmiset". Katkerilla ja kateellisilla, pessimisteillä ja itseriittoisilla on sama kohtalo. Yksinäisyys ja kärsimys. Ja näitäkin on muuten olemassa. :)
Ja löytyypä myös aivan samanlaisia oksettavia tyypejä myös naisista.
Yleensä tällainen tyyppi myös valittaa vähän kaikesta kun kaikki pitäisi mennä oman pään/ajatuksen mukaan.
Silti tämä sama tyyppi ei ole koskaan ollut naisen kanssa(neitsyt) koska ei edes saa niitä joten tällaiset sitten vielä arvostelevat eniten naisia kuin joku paremminkin asioista/naisista tietävä
Oksettavin tyyppi on kyllä sellainen punaniskahohottaja, jolla pitää olla aina ympärillä hirveä määrä muita yhtä idiootteja perässähohottajia.
Naiset ovat vain keittiövälineitä ja vieraille naisille saa terassilta kaljaa ryystäessä huudella törkeyksiä ja sitten nämä perässähohottajat ympärillä nauravat taas.
Duunissa käydään sen verran, että saadaan raavittua kaljarahat kokoon. Elämän tähtihetkiin kuuluu terassin avajaiset ja kavereiden hohottaminen ympärillä.
Yksin joutuessaan tällainen luuseri on kuin pieni hiiri, joka ei pukahda mitään kenellekään ja pelokkaasti vilkuilee ympärilleen. Mutta heti nähdessään kaverihohottajat hän vapautuu ja on omassa elementissään.
Tällainen punaniska ja hänen perässähohottajansa vaihtelevat naisia keskenään. Samat naiset pyörivät samojen hohottajien kanssa vuodesta toiseen. Naiset ovat niitä 'ei niin kovin fiksuja' naisia, joiden mielestä miehen tulee haista paskalle ja hielle ja olla MIES.
valitettavasti tällaisia porukoita aina näkee silloin tällöin. Silloin poistun takavasemmalle ja nopeasti.
samaa mieltä, tollaset tyypit etoo ihan törkeesti.
Eiks ole kuitenkin kiva, etteivät miehet naisissa yleensä ole kiinnostuneita tuloista tai varallisuudesta?
TOSIMIES KIINNOSTAA! Kuten tämä tässä:
http://irc-galleria.net/view.php?nick=T_A_U_K_K_I&image_id=20538723
Sillä on RAHAA ja KARISMAA!:)