mikä voisi olla?

niskat jumissa,tasapaino meinaa pettää,alan jännittämään huimaa entistä enemmän....
3337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä sinulla on joku pöpö tasapainoelimessä... Minulle tuli sama tasapainon menetys tunne tässä maaliskuussa ja se kesti 3 viikkoa. Kävin fysikaalisessa 5 kertaa mutta en ollut kokenut niskojen jäykkyyttä, laittoivat vaan varulta. ja fys terapeutti sanoi tuomioksi että olen tietämättäni jonkun pöpön sairastanut joka sitten aiheutti tasapaino ongelmia... että kyl se siitä ohi menee, mutta käy kuiteskii lääkäsissä, että sulkevat pois muut aivoperäiset syyt.

Äänestä

vaan niskat on niin jumissa ja siitä se lähtee. Ekaks kylmävoidetta pari päivää ja sitten salille tai sauvakävelylle että saa nesteet liikenteeseen, niin verenkierto kuin lymfakin. Tiesithän että ko urheilumuodot vastaa hieronta kertaa!! Toki jokainen voi itse päättää kumman valitsee.. Nykyään myös suositellaan tulehduskipulääke kuuria eli 600 buranaa 10 vrk.

Äänestä

niskat jumissa ja veri ei kierrä kunnolla, ja siksi huimaa. Hierojalle ja sassiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


00000000000 kirjoitti:

niskat jumissa,tasapaino meinaa pettää,alan jännittämään huimaa entistä enemmän....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu