Järkyttävä ohjelma formaatti!! En tajua että ohjelman kautta pitää päästä naimisiin..Mielestäni avioliiton vakavuus kärsii!! Ja parissa päivässä pitäisi valinta tehdä kenet ottaa aviomieheksi. Ei kukaan voi tutustua toiseen näin nopeasti mennäkseen avioon. Se Noorahan nauraakin ihan tekonaurua kokoajan,höröttää ja selvästi ei kuuntele mitä toiset puhuu..Tekopirteä!! Ja sen kaveri siinä kun kommentoi aina että: Hymyilee ja luupavalta näyttää..Noora teennäisesti vääntää tekonaurua asioille jossa nyt ei oikeasti ole mitään hauskaa mille vois ääneen nauraa..VOI,voi..Kun joku on valmis maksamaan kaiken, mikä liittyy häihin niin sitä mennään naimisiin vaikkei tunnetakkaan..Eikös se jo kerro ihmisestäkin jo jotain? HYH HYH!!!!!!
Noora
naimisiinko..
2443
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Minusta tuo on myös typerää, mutta ihan sama minulle mitä tuommoiset tekee elämällään. Ottaa vaan päähän, kun tuommoista roskaa pitää työntää televisioon.
Sontaa tulee telkkarista tosiaan paljon ja mua pännii noi hiton textari ohjelmat jossa nuoret keskenkasvuiset juontaa ja selittää tekopirteenä..Joka kanavalla joku peli tai arvausohjelma!Ja maksaa sikana ja mitään tuskin voittaa.. Eikö vois laittaa vaikka uusintoja dokumenteista vanhuksille ja työttömille jotka kotna istuu jouten..