nettisivut

Ihan huippu sivut löyty netistä. Repeilyä luvassa. www.hiphoponpelastus.com käykää kattomassa.
2259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juu... joko nuo on tosissaan, tai sitten ei, toivottavasti vitsi.

Äänestä
  • No ei voi aina tietää.. Ihmisiä löytyy monenlaisia. Parasta on vielä, kun kaupungilla näkyy sellaisia punaisia hip hop on pelastus lappuja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jepp123 kirjoitti:

Ihan huippu sivut löyty netistä. Repeilyä luvassa. www.hiphoponpelastus.com käykää kattomassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu