että naisille ei kelpaa mies joka itseasiassa osaa tehä ruokaa,jopa sitä hirmuvaikeeta makaronilaatikkoa..=)..siis kysyn naisilta aina et mikä o vaikee tehä ja kysyvät et osaanko ton laatikon..sehän on iha helppo juttu..ja se et jopa omistan imurin ja käytän sitä on jotenki kauheeta..=)..aijuu se tiskaus..ei paha yhtään..ja pyykinpesuki onnistuu..ja kaikkia noita tehny vuoskaudet..paitti et kröhöm toi imurointi nyt jääny kyl tekemättä..=)..mut anyway ku noit asiat sanoo naiselle ni ainaki muutamat ollu puulla päähän lyötyjä..eli mä en hae itelleni naiset mitää piikaa tai palvelijaa..=)
hämmästynyt
pasi74
2299
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mitä uusavuttomia naisia sinä oikein tapailet? Jotain mikroruoka-teinejäkö? Vai sitäkö ne hämmästelee, että kehut noilla ;)?
hämmästyneutä että mies osaa noita juttuja tehä..koska ilmeisesti ne miehet joita heillä aiemmin ollut nii eivät kai osanneet..yksi nainen oli todella ihmeissään että teen itse ruokani,luuli vissiin että yksin asuva mies käy päivittäin hesellä syömässä..=)