Lävitys glitorikseen...

Terva vaan!Haluaisin kovasti lävistyksen glitorikseen,mutta haluaisin tietää millaisia seurauksia tästä on,onko kellään tästä tietoa?Tai onko kellään itsellään glitoriksessa lävistystä??
52352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se on kyllä klitoris suomeksi eikä glitoris!

Äänestä

reilusti taaksepäin Katzun aloittama keskustelu klitorislävistyksistä. Kirjoittelin omia kokemuksia asiaa ymmärtämättömille. Myös jotain kokemuksia kivusta ja teosta ym...

Äänestä

Minulla on klittanhupussa -99 otettu läväri. Otin sen Tukholman vanhassakaup. ystävättäreni kanssa. Parani nopeasti, ja on todella ihana kaveri. Ekaksi pari vuotta oli barbelli, ja nyt vuoden kirurgit. rengas.
Olen harkinnut jo vakavastikin klittaan korua. Ehkä ensi talviloman aikaan toteutankin.

Äänestä
  • klitorikseen, ei moni lävistäjä ainakaan suomessa lävistystä tee, voipi mennä tunto kokonaan.
    kuten yllä, huppuun riittää ja hyvältä tuntuu!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiira kirjoitti:

Terva vaan!Haluaisin kovasti lävistyksen glitorikseen,mutta haluaisin tietää millaisia seurauksia tästä on,onko kellään tästä tietoa?Tai onko kellään itsellään glitoriksessa lävistystä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu