NAISILLE??

millanen on paras kuva..ihan kasvokuva vai pitäiskö kuvassa näkyä enemmän??
3782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä sitä turhia kainostelemaan. Ihan kokovartalokuva ilman vaatteita. Erektiossa ja ilman. Ei tule pettymyksiä makuuhuoneen puolella ekoilla treffeillä.

Äänestä

Silmät on sielunpeili.

Äänestä
  • kuvan lisäys mahdotonta koska sivut ei aukea..onhan siellä kuvia mutta nyt oisin kyllä lisännyt kuvan jossa näkyy kaulasta alaspäin myös..=)..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nettideittaaja kirjoitti:

millanen on paras kuva..ihan kasvokuva vai pitäiskö kuvassa näkyä enemmän??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu