Ahonen

Joo.Taitaa Ahonen putsata koko suomen paperitehtaista,siis lakkoon vaan ja tehtaat ulkomaille näyttää olevan Ahosenkin tavoite.
3307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vai niin.luuletko urpo tosiaan,että Ahonen päättää yksin näistä asioista.
Luehan vaikka Tex Willeriä välillä.

Äänestä

helvettiin.....samoi juttui joka juttu täynnä.

Äänestä

porata, kun et tunne asiaa. Tuskinpa se Ahonen siellä yksin on. Ja turha on moittii Ahosta, edes ulkonäöstä niinkuin moni syyllistyy kun ei muuhun pysty. Suurin osa valittajistakin on niin vitun rumia, ettei niitä pitäs päästää päiväsaikaan ulos lainkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


putsaa kirjoitti:

Joo.Taitaa Ahonen putsata koko suomen paperitehtaista,siis lakkoon vaan ja tehtaat ulkomaille näyttää olevan Ahosenkin tavoite.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu