e pillereistä kysymys

niin syön marvelon e-pillereitä. Voiko ne aiheuttaa mielialanvaihteluita yms?
2309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..taida olla olemassakaan sellasta hormonaalista ehkäisyä, joka ei jossain vaiheessa aiheuttas jonkinmoisia mielialanvaihteluita.

Äänestä
  • Kun nää mun mielialanvaihtelut on menny välillä jo niin sairaaksi. oLen ruvennut miettii että jos ne johtuis pillereistä!:( Mieskin jo joskus ärsyyntyy...!! Taidan lopettaa pillerit? Mutta mitä muita hyviä ei hormoonallisia ehkäisyjä on ku kondomi??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


leppäkerttu kirjoitti:

niin syön marvelon e-pillereitä. Voiko ne aiheuttaa mielialanvaihteluita yms?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu